Gdańsk
Konrada Guderskiego
Mieszkanie | na sprzedaż
63 m2
270547 zł
udostępnij na facebook

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Inwestycję Osiedle Hiszpańskie charakteryzuje nowoczesna architektura, funkcjonalne wnętrza oraz przyjazne rozwiązania przestrzeni wspólnych. Metraż proponowanych mieszkań kształtuje się od 30 do 70 mkw, co sprawi, że każdy tu znajdzie swoje wymarzone mieszkanie. W budynkach zainstalowane są windy cichobieżne z bezpośrednim przejściem do hali garażowej. W trosce o zmotoryzowanych mieszkańców na terenie inwestycji znajdują się również naziemne miejsca parkingowe.

Oferowane mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki, WC, komunikacji. Powierzchnia użytkowa lokalu to 63,36 m2. Z pokoju dziennego wyjście na przestronny balkon.

W zależności od potrzeb istnieje możliwość nabycia miejsca parkingowych w hali garażowej lub miejsc naziemnych.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego

ZAPYTAJ O NIERUCHOMOŚĆ

Szczegółowych informacji udziela:


pracownik maciej klonowski

Maciej
Klonowski

tel: +48 513 489 854
e-mail:klonowski@mk-global.com.pl

NASZE ATUTY

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Wszystkie nasze transakcje są ubezpieczone. Dodatkowo obsługą transakcji zawsze zajmuje się doradca z odpowiednią wiedzą i umiejętnościami popartymi doświadczeniem, kierunkowym wykształceniem  oraz kwalifikacjami popartymi uprawnieniami państwowymi i licencjami. Współpracując z nami Twoje pieniądze są zawsze bezpieczne.

GWARANCJA CENY

Wynagrodzenie za nasze usługi poznasz na początku współpracy. Nie musisz obawiać się dodatkowych opłat i kosztów

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Nasz doświadczenie na rynku nieruchomości, doskonała jego znajomość oraz wiedza na temat cen kształtujących w obrocie nieruchomościami pozwala nam pomóc Ci w sprzedaży lub kupnie nieruchomości za najbardziej atrakcyjną kwotę. Szanujemy Twoje pieniądze i nie narazimy Cię na ryzyko. W ramach umowy pośrednictwa oferujemy bezpłatną wycenę nieruchomości, tak abyś miał kompletną wiedzę o wartości.

chcesz wycenić nieruchomość? oferujemy również:
kompleksowĄ obsługĘ
W zakresie wyceny nieruchomości
SPRAWDŹ
masz pytania?
zadzwoń do nas!
+48 513 489 854
Zapraszamy do kontaktu.
Chętnie odpowiemy
na każde pytanie.