Gdynia
Nasypowa
Mieszkanie | na sprzedaż
64 m2
364401 zł
udostępnij na facebook

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Oferta ta skierowana jest do osób, które szukają połączenia atutów wynikających z bliskości centrum Gdyni i nadmorskiego otoczenia. W budynku znajdują się mieszkania w metrażach od 32 do 63 mkw. Mieszkania posiadają obszerne tarasy oraz balkony, z których przez cały rok można podziwiać krajobraz Gdyni. Niewątpliwym atutem inwestycji jest bliskość morza oraz sąsiedztwo lasów. Dla osób zmotoryzowanych przewidzianych jest wiele miejsc parkingowych.

Mieszkanie na parterze o powierzchni 63,93 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, przedpokoju, łazienki, WC przedpokoju. Atutem mieszkania jest przestronny taras dostępny z pokoju dziennego.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

ZAPYTAJ O NIERUCHOMOŚĆ

Szczegółowych informacji udziela:


pracownik maciej klonowski

Maciej
Klonowski

tel: +48 513 489 854
e-mail:klonowski@mk-global.com.pl

NASZE ATUTY

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Wszystkie nasze transakcje są ubezpieczone. Dodatkowo obsługą transakcji zawsze zajmuje się doradca z odpowiednią wiedzą i umiejętnościami popartymi doświadczeniem, kierunkowym wykształceniem  oraz kwalifikacjami popartymi uprawnieniami państwowymi i licencjami. Współpracując z nami Twoje pieniądze są zawsze bezpieczne.

GWARANCJA CENY

Wynagrodzenie za nasze usługi poznasz na początku współpracy. Nie musisz obawiać się dodatkowych opłat i kosztów

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Nasz doświadczenie na rynku nieruchomości, doskonała jego znajomość oraz wiedza na temat cen kształtujących w obrocie nieruchomościami pozwala nam pomóc Ci w sprzedaży lub kupnie nieruchomości za najbardziej atrakcyjną kwotę. Szanujemy Twoje pieniądze i nie narazimy Cię na ryzyko. W ramach umowy pośrednictwa oferujemy bezpłatną wycenę nieruchomości, tak abyś miał kompletną wiedzę o wartości.

chcesz wycenić nieruchomość? oferujemy również:
kompleksowĄ obsługĘ
W zakresie wyceny nieruchomości
SPRAWDŹ
masz pytania?
zadzwoń do nas!
+48 513 489 854
Zapraszamy do kontaktu.
Chętnie odpowiemy
na każde pytanie.